top of page

O mně

Tak tohle jsem já, kluk z Moravy, pyšný táta, manžel a kameraman svatebních videí ne jen ze Zlínského kraje, ale z celého Česka. Baví mě vytvářet příběh pomocí obrázků, který nakonec zůstane věčnou vzpomínkou na svatební den. Ať je Vaše svatební video vzpomínkou na celý život.

Můj příběh

Video a střih mě prostě baví! 
Když jsem dříve cestoval po světě, jako památku jsem si vždy dovezl spoustu vzpomínek v hlavě, ale také na kartě v kameře. Nadšeně jsem videa stříhal a ukazoval je rodině a přátelům.

Jednoho dne mi napsala kamarádka, že se dívala na mé videa a moc se jí líbila, tak jestli bych ji nenatočil svatbu. Moje první reakce byla, "nevím jestli to zvládnu, na svatbě si nemůžu dovolit udělat chybu, každý moment se stane pouze jednou a už se nikdy opakovat nebude, tak abych něco nepokazil."

Nakonec jsem se tedy s budoucí nevěstou domluvil a svatbu jsem natočil. Když jsem odevzdával zpracované video, byl jsem nervózní, jaká bude její reakce. Po pár minutách mi přišla zpráva, že čekala všechno, ale tak krásné video určitě ne. A takhle to všechno začalo a pokračuje...

Od té doby natáčím desítky svateb ročně a užívám si to. Člověk se za svatební sezónu setká se spousty zajímavými lidmi, kteří se mi vždy zapíší do paměti, podívá se na zajímavá místa a v neposlední řadě zažije spoustu zábavy.

Těším se na Vás na těchto místech.

bottom of page